news

Kochanka szefa Google i jej ekshibicjonistyczny blog

Prezes Google Eric Schmidt jest żonaty, ale w swoim czasie spędził wiele upojnych chwil w towarzystwie Kate Bohner, byłej dziennikarki „Forbers’a”. Pech sprawił, że u tej pani ujawniły się skłonności ekshibicjonistyczne i podzieliła się intymnymi informacjami na swoim blogu. Wieść niesie, że panu prezesowi nie starczyło cierpliwości i polecił jej zlikwidować stronę. To by wyjaśniało, dlaczego link nie działa.

Na blogu „Recovery Girl 007” można było znaleźć opowieści o przygodach Kate z narkotykami, wychodzeniu z alkoholizmu i pobycie w buddyjskim klasztorze w Tajlandii.

Nadal można przeczytać, co Kate pisała na blogu o prezesie „Dr. Strangelove” Schmidt, pojawia się tam także prototyp iPhone’a i Steve „Stephen” Jobs:

Próbuję zapomnieć o Dr. Strangelove, ale to nadaremne usiłowania. Wspomnienia powracają raz po raz. Nie mogę spać i wpatruję się w ekran Blackberry, czekając na maila od niego. Mój przyjaciel Jason tak się martwi, że próbował już skonfiskować mojego Blackberry. Dobrze, że nie używam już prototypu iPhone’a od Strangelove. Stephen Jobs to nie święty Szczepan, tylko naćpany Jezuita, który zgubił się we własnym ogrodzie.

podobne treści