news

Kobieta zabiła swoje dziecko po tym, jak przeszkodziło jej w grze w Farmville

Dwudziestodwuletnia kobieta z Jacksonsville na Florydzie została oskarżona o zabicie swojego syna, który przeszkadzał jej w zbieraniu wirtualnych marchewek i kupowaniu czekoladowej krowy w Farmville.

Alexandra V. Tobias powiedziała policji, że jej trzymiesięczny syn, Dylan Lee Edmondson, płakał w trakcie jej gry w grę społecznościową autorstwa Zyngi na Facebooku. Zdenerwowana matka zapaliła papierosa by się odstresować i zaczęła trząść niemowlakiem. Przyznała, że mogła uderzyć o coś głową syna w trakcie „uspakajania” go.

Śmierć malucha została uznana za morderstwo drugiego stopnia. Wyrodnej matce grozi tylko 50 lat więzienia. [Luke Plunkett/giz, Florida Times-Union]

podobne treści

 • hardstylemaniac

  Ale ma facjatę … jak ćpunka…

 • ralod

  i marchewkę zamiast muzgu

 • chujemuje

  nikt nie powinien nikomu przerywać gry w farmwille…

 • wyporek

  Według zwolenników aborcji, to niesprawiedliwy wyrok – wszak 3-latek to nie pełny człowiek, ale taki człowiek w 1/2 (licząc oczywiście od tego magicznego momentu który każdy umiejscawia w innym tygodniu ciąży, gdy dziecko pretenduje o tytuł człowieka) – wyrok powinien być więc niższy o połowę (ale to zależy od tego w jakim stopniu to dziecko było człowiekiem).
  Oczywiście żartuję, ale to podkreśla jak łatwe do obalenia są argumenty zwolenników aborcji na życzenie. Tak mi się zebrało. Pozdrawiam fanów Korwina-Mikke :) Pokój.

 • kindof

  widać że to pochłopskie społeczeństwo :D
  dla fanów farmville mam zaproszenie na przyszłoroczne sianokosy w polskiej wsi :)

 • olajuwon

  nie trzylatek a trzy miesięczne dziecko debilu, czytaj ze zrozumieniem:D