news

Klawiatura do tabletu uczyni go bardziej wiarygodnym narzędziem pracy

W poczekalni siedzą dwie osoby: jedna przesuwa palcem na ekranie
tabletu, druga uderza w klawiaturę małego laptopa rozłożonego na
kolanach. Która z tych osób odpowiada na pracowe maile, a która
przegląda portal o życiu gwiazd i gwiazdek?

Każdy wie, że na komputerze się pracuje, a na tablecie traci czas, do tego różnica wynika z tego, że tablety nie mają klawiatury. Nadają się więc do buszowania po Sieci, czytania, grania, ale nie pracowania. Uwięzieni w tym schemacie poznawczym użytkownicy iPadów otrzymali podstawkę z klawiaturą od Logitech.

Akcesorium za sto dolarów ułatwia ustawienie iPada w pozycji „monitorowej”, połączenie go z klawiaturą przez Bluetooth, a dodatkowo służy jako powłoka ochronna na ekran. Z takim dodatkiem tablet Apple zamieni się w poważne narzędzie pracy.

Hm, co najmniej 500 dolarów za iPada plus 100 za klawiaturę – wystarczyłoby na całkiem niezły laptop. [uncrate]

podobne treści

 • fdgfg

  Żeby tam była dodatkowa bateria to można by pomyśleć

 • Wojtek

  Apple ma już od 1029431324e lat ma już podstawkę na iPada w swojej ofercie (z dokiem).

 • boss134

  Za 600 dolarów to ja kupię laptopa (np w staples widziałem kiedyś takie 17′) do wszyskiego – grania , pracy i tracenia czasu w internecie.

 • Anonim

  W internecie od dawna można upolować znacznie lepsze klawiatury z dock’ami do iPad’ów. Za mniej niż 100$ można nabyć oryginalną Apple Wireless Keyboard 2009, która jest świetna, lecz nie ma dock’a, więc nie doładuje tabletu.

 • tajne

  Śmiech na sali, asus przynajmniej się postarał i wbudował w klawiaturę dodatkową baterię i porty. Ale nie ma to jak trzepać kasę na naiwnych klientach jak to jabłecznik ma w zwyczaju.

 • mnz

  śmieszny efekt. na spotkaniu z klientem kierownik przeglądał swoją nokię czytając pytania jakie chce zadać, a ja bawiłem się laptopem. potem się okazało, że wszystko fajnie, ale czemu ten gość się bawi komórką :D