film

Kilka ujęć z X-Men: Przeszłość, która nadejdzie.

Oficjalne konto instagram produkcji opublikowało kilka krótkich, połączonych ze sobą scen, które pochodzą z nadchodzącego wielkimi krokami widowiska X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Nie jest to dużo, jednak lepszy rydz, niż nic.

 

Podpis pod opublikowanym wideo głosi:

Dzień pełen #XMen-owych niespodzianek jest już blisko. Śledź @EmpireMagazine i @XMenMovies na twitterze, by zobaczyć ekskluzywne materiały 27 sytcznia.

Czym będą te materiały? Ciężko powiedzieć. Wytwórni będzie ciężko przebić pierwszy i, jak na razie, jedyny zwiastun zapowiadający film z premierą zapowiedzianą na maj. Dla przypomnienia, tak prezentuje się zapowiedź, o której pisaliśmy już prawie trzy miesiące temu:

 

Wolverine (Hugh Jackman) zostaje wysłany przez Profesora X (Patrick Stewart, młodszą wersję gra James McAvoy) w przeszłość, by odnalazł młodszą wersję Charlesa Xaviera. W filmie występują Hugh Jackman, Patrick Stewart, James McAvoy, Michael Fassbender, Ian McKellen, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Shawn Ashmore, Ellen Page, Peter Dinklage, Omar Sy, Halle Berry, Daniel Cudmore, Booboo Stewart, Fan Bingbing, Adam Canto, Evan Peters, Josh Helman i Lucas Till. Polska premiera zapowiedziana jest na 23 maja 2014 roku.

podobne treści