gry

Kilka najdziwniejszych postaci z gier wideo

Aż nieco przerażającym było się w nie wcielać lub obserwować je nieco z boku.

Mario

Tak, my tak całkiem serio. W końcu jakby się nad tym zastanowić, to po prostu niski włoski hydraulik z nadwagą i do tego wszystkiego jeszcze pokaźnym wąsem. Po prostu heros jak się patrzy.

Że już nie wspomnę w ogóle o Baby Mario.

Pac-Man

No proszę was. Żółta kulka. Żółta kulka zjadająca mniejsze kulki, do czego ktoś postanowił dorobić jakąś ideologię.

Opa-Opa

Znany z serii ”Fantasy Zone”. Już samo jego imię nie zwiastuje niczego dobrego. Obcy o bliżej nieokreślonej płci, który jest zarazem statkiem kosmicznym z wielkimi stopami i skrzydłami… Że jak?

Quina Quen

Kucharka wyglądająca jak skrzyżowanie monstrum z najgorszych koszmarów z uciekinierką z Oktoberfest. Aż ciarki przechodzą po plecach wszystkich grających w ”Final Fantasy IX”.

Kirby

Chyba nikt, być może nie nawet twórcy całej serii gier z tym… czymś, nie jest w stanie stwierdzić, co to tak naprawdę jest. Czy to obca forma życia? Czy to nieznane nam bliżej ziemskie stworzenie? Czy to mięsna kulka? Czy to warzywo? Czy to… No właśnie nie wiadomo, co to jest.

Książę

Który w grze ”Katamary Damacy” odbudowuje wszechświat po tym, jak zniszczył go jego ojciec, Król Kosmosu. I wygląda przy tym jak tabletka na chudych nóżkach. Przy nim to nawet Mario jest prawdziwym superbohaterem.

Mr. Mosquito

W którego wcielamy się w grze o wiele mówiącym tytule ”Mr. Mosquito”. Tak, to komar. Komar, którego zadaniem jest kąsać ludzi. Żadnego ratowania uniwersum tym razem.

Vanille

Największy koszmar wszystkich grających kiedykolwiek w ”Final Fantasy XIII”. Piskliwy głos Vanille. Prześladujący ich nawet w snach.

Tingle

Odejdź siła nieczysta!

The Toilet Kid

Chłopiec uwięziony w ubikacji z powodu kłopotów żołądkowych, który walczy ze złym pisuarem. Wszelki komentarz zbędny.

podobne treści