film

Kiedy trzeba ratować świat, bohaterowie stają się legendami. Zwiastun Pingwinów z Madagaskaru

Studio Fox Family Entertainment opublikowało kolejny zwiastun nadchodzącego w listopadzie na świecie, a w styczniu w Polsce rozwinięcia serialowego hitu z pingwinami w rolach głównych. Zapowiedź Pingwinów z Madagaskaru do zobaczenia poniżej:

 

Animacja, która w kinach zadebiutuje w listopadzie, opowiada o tym, jak rozbrykana banda nielotów wyrusza na szpiegowską misję. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy będą musieli połączyć siły z inną organizacją, zwaną Północny Wiatr, przewodzoną przez agenta Tajnego. Cel? Powstrzymanie złego doktora Octaviusa Brine przed przejęciem władzy na świecie.

Nie ma co ukrywać, że popularność tytułowych pingwinów w Polsce jest zasługą świetnej obsady dubbingowej. Na razie nie ma na ten temat informacji, ale miejmy nadzieję, że Grzegorz PawlakJarosław BoberekJacek Lenartowicz, Tomasz SteciukJanusz Zadura, a także pozostali polscy aktorzy, którzy w serialowym spin-offieMadagaskaru występowali, powrócą także na tą animację. Czy tak się stanie, polscy fani dowiedzą się dopiero w styczniu przyszłego roku.

podobne treści