film

Kick-Ass zagra w Avengers: Age of Ultron

Oficjalnie już Aaron Taylor-Johnson zagra jako Quicksilver w Avengers: Age of Ultron. Aktor będzie grał bohatera i jego alter ego, Pietra Maximoffa. Jest to druga osoba obejmująca rolę tego bohatera w tym roku, gdyż Evan Peters ma zagrać tą samą postać w nadchodzącym filmie Bryana Singera, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie.

Aaron Taylor-Johnson jest znany widzom głównie z filmów o pseudobohaterze Kick-Ass, w którym gra Davida Lizewskiego, zwykłego chłopaka, który postanawia zostać prawdziwym superbohaterem, zwanym Kick-Ass. Poza tym, można było oglądać aktora w Annie Kareninie i Savages: ponad bezprawiem, a zanim przyjdzie nam zobaczyć go jako mutanta z nadludzką prędkością, sportretuje porucznika Forda w remake’u Godzilli, który ma premierę światową 16 maja 2014 roku.

Kto zagra partnerkę, Scarlet Witch, na razie nie wiadomo, jednak do roli przymierzana jest Elizabeth Olsen. Kolejną niewiadomą w najnowszej produkcji Marvela jest to, jak będzie rozegrana fabuła, jednak z Jamesem Spaderem jako Ultronem, Taylorem-Johnsonem jako Quicksilver, rzeczy zaczynają wyglądać coraz lepiej dla zaplanowanego na 2015 roku Age of Ultron.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści