film

Kevin Kline chce się pozbyć Maggie Smith. Zwiastun My Old Lady

W sieci zadebiutował zwiastun filmu My Old Lady z udziałem Kevina Kline’a, któremu bardzo nie podoba się to, iż Maggie Smith nie pozwala sprzedać mu mieszkania swojego ojca. Zapowiedź listopadowej premiery tego komediodramatu do zobaczenia poniżej:

 

Mathias Gold, nowojorczyk, nie ma szczęścia w życiu. Pewnego dnia wyrusza jednak do Paryża, gdzie ma sprzedać ogromne, odziedziczone po ojcu mieszkanie. Przybywając tam odkrywa, że mieszka tam Matylda i jej córka Chloe. Ale to nie koniec niespodzianek.

Mathias szybko dowiaduje się, że mieszkanie jest podnajmowane w myśl starego, francuskiego systemu kupna i sprzedaży mieszkań – „viager” i okazuje się, że faktycznego prawa własności lokum nie otrzyma do momentu, w którym Matylda umrze.

Pracując z paryskim sprzedawcą nieruchomości, który pomóc ma w zbyciu praw własności do mieszkania, Mathias odkrywa, że Matylda i jego ojciec byli czymś więcej, niż tylko najemcą i właścicielem.

W My Old Lady główne role przypadły Maggie Smith (Suita kalifornijska, Harry Potter) i Kevinowi Kline’owi (Bardzo dziki zachód, Rybka zwana Wandą), a obok nich w filmie grają także Dominique Pinon (Obcy: Przebudzenie, Amelia) i Kristin Scott Thomas (Cztery wesela i pogrzeb, Tylko Bóg wybacza). Reżyserem, producentem i autorem scenariusza jest Israel Horovitz, autor skryptów do Kropli słońca i Zakochanego Nowego Jorku. Światowa premiera tego komediodramatu zaplanowana jest na 27 listopada tego roku.

podobne treści