film

Kevin Hart przygotowuje Willa Ferrella do odsiadki. Zwiastun Get Hard

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun komedii Get Hard z udziałem Kevina Harta i Willa Ferrella. Premiera debiutu reżyserskiego Ethana Cohena, scenarzysty Facetów w czerni 3 Jaj w tropikach zaplanowana została na marzec przyszłego roku. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Kiedy milioner, menedżer funduszu hedgingowego, James (Ferrell) zostaje skazany za oszustwa na odsiadkę w zakładzie karnym San Quentin, sędzia daje mu trzydzieści dni na ułożenie swoich spraw i przygotowanie się do zasłużonej kary. Zdesperowany skazaniec zgłasza się do Darnella (Hart), by ten przygotował go do życia w malutkiej celi. Okazuje się, że, wbrew jednoprocentowym uprzedzeniom Jamesa, Darnell jest ciężko pracującym właścicielem biznesu, który nigdy nie dostał mandatu, a co dopiero mówić o odsiadce.

Obok Kevina Harta (To już jest koniec, Ride Along) i Willa Ferrella (Lego: Przygoda, Stażyści), w Get Hard zagrają Alison Brie (Królowie lata, serial Community), Mariana Paola Vicente (American Horror Story), Eli Jane (Operacja Argo, Escape from Tomorrow), T.I. (Złodziej tożsamości, American Gangster), Taryn Terrell (Wyborcze jaja, Oldboy: Zemsta jest cierpliwa) oraz Paul Ben-Victor (Don Jon, Adwokat). Premiera zaplanowana została na 26 marca 2015 roku, a do Polski produkcja ma trafić 26 czerwca.

podobne treści