film

Keanu Reeves radzi sobie z intruzami w nowej zapowiedzi Johna Wicka

W sieci zadebiutował nowy klip z Johna Wicka, produkcji z udziałem Keanu Reeves’a. Tym razem odtwórca roli Neo z trylogii Matrix mści się na ludziach, którzy odpowiedzialni są za zabójstwo ukochanego psa. Zapowiedź pod tytułem Intruzi do zobaczenia poniżej:

 

John Wick to wyspecjalizowany, emerytowany płatny zabójca, który chciałby już zostawić za sobą dawne życie. Niestety, nie pozwala mu na to dwójka gangsterów, którzy zabili jego ukochanego psa, prezent na pożegnanie od umierającej żony. Teraz, Wick postanawia się zemścić i wyśledzić zabójców, którzy ukrywają się gdzieś w Nowym Jorku.

Obok Keanu Reevesa (47 Roninów, trylogia Matrix), w nowym thrillerze akcji Davida Leitcha (reżyser drugiej ekipy w nowychWojowniczych żółwiach ninja i Wolverine) występują Adrianne Palicki (G.I. Joe: Odwet 3DCzerwony świt), Bridget Regan (W ukryciuBejbis), Jason Isaacs (seria Harry PotterGreen Zone), Willem Dafoe (Bardzo poszukiwany człowiek,Grand Budapest Hotel), Alfie Allen (Kochanice króla, serial Gra o tron) oraz Lance Reddick (seriale Fringe: Na granicy światów i Prawo ulicy). Polska premiera Johna Wicka odbędzie się 12 grudnia tego roku.

podobne treści