film

Każda legenda ma swój początek. Zwiastun filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Studio Warner Bros. Pictures opublikowało nowy zwiastun produkcji opartej na twórczości J. M. Barrie. Reżyserowany przez Joe Wrighta Piotruś. Wyprawa do Nibylandii początkowo miał trafić do kin w lipcu, jednak opóźnienia w produkcji spowodowały, że film zadebiutuje na ekranach dopiero w październiku. Zapowiedź bajki z udziałem między innymi Hugh JackmanaAmandy SeyfriedRooney Mary do zobaczenia poniżej:

 

Adaptacja Warner Bros. będzie oferowała nowe spojrzenie na początki kultowych postaci stworzonych przez J.M. Barrie. Film będzie podążał śladami osieroconego chłopaka, który zostaje przeniesiony do Nibylandii, gdzie odkrywa przygody, ale także niebezpieczeństwo.

Gwiazdami produkcji – odtwórcami ról odpowiednio Czarnobrodego i Mary – są Hugh Jackman (WolverineLes Miserables) i Amanda Seyfried (Wredne dziewczynyWyścig z czasem). W roli kapitana Haka zagra Garret Hedlund (Co jest grane, Davis?Tron: Dziedzictwo), a rolę Tygrysiej Lilii otrzymała Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażemSocial Network). Adeel Akhtar (Dyktator, Zdrajca) zagra Smee, a młodego Piotrusia odtworzy nowy w Hollywood Levi Miller. Reżyserem niezatytułowanego jeszcze filmu o Piotrusiu Panie będzie Joe Wright (Duma i uprzedzenieAnna KareninaPokuta). Scenariusz do filmu przygotował Jason Fuchs (Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów) na podstawie postaci stworzonych przez Jamesa Matthew Barrie’goGreg Berlanti (serial Arrow, Gniew tytanów) i Paul Webster (PokutaAnna Karenina) będą producentami. Premiera filmu zapowiedziana jest na 8 października, a do Polski film trafi dzień później.

podobne treści