film

Każdą historię można opowiedzieć na kilka różnych sposobów. Zwiastun The Disappearance of Eleanor Rigby

W sieci zadebiutował zwiastun The Disappearance of Eleanor Rigby: Them, ciekawej produkcji z udziałem Jamesa McAvoy’a i Jessici Chastain. Zapowiedź wrześniowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Tytułowa Eleanor Rigby (Chastain) kiedyś była szczęśliwą żoną Conora (McAvoy). Jednak w następstwie tragedii małżeństwo zaczyna traktować się jak dwójka obcych ludzi. Film bada historię, w której próbują odzyskać utracone życie i miłość, którą kiedyś znali – jednak kawałki układanki, jaką jest przeszłość, mogą być już stracone.

W The Disappearance of Eleanor Rigby, obok Jamesa McAvoy’a (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Wanted – Ścigani) i Jessici Chastain (Wróg numer jedenDrzewo życia) grają także William Hurt (Robin HoodOsada), Isabelle Huppert(Pianistka, Gabrielle), Jess Weixler (ZębyOblicze miłości), Archie Panjabi (Cena odwagi, serial Żona idealna) i Bill Hader (Jaja w tropikachFaceci w czerni 3). Film stosunkowo nieznanego reżysera, Neda Bensona (The WesternerFour Lean Hounds) zadebiutuje w kinach na całym świecie 12 września tego roku.

podobne treści