film

Każda historia ma swój początek. Dwie nowe reklamy Annabelle

Studio Warner Bros. Pictures opublikowało dwie nowe reklamy telewizyjne Annabelle, czyli spin-offu Obecności sprzed roku. Premiera filmu opowiadającego o demonicznej lalce zaplanowana jest na przyszły miesiąc. Zapowiedzi horroru do zobaczenia poniżej:

 

Annabelle, czyli opowieść o porcelanowej lali, jest stworzona na podstawie prawdziwej historii, w której para studentek twierdziła, iż znajdująca się w ich posiadaniu lalka jest opętana przez ducha. Historia pokazała jednak – jak przedstawiono to w oficjalnych, prawdziwych raportach i w filmie – że lalka nie została opętana przez ducha, a, jak wywnioskowali Ed i Lorraine Warren (grani w Obecności przez Patricka Wilsona i Verę Farmigę), przez demona, który za cel postawił sobie odebranie dusz dziewczynom.

W spin-offie horroru z 2013 roku zagrają Annabelle Wallis (Królewna Śnieżka i ŁowcaX-Men: Pierwsza klasa), Eric Ladin (seriale Generation Kill: Czas wojny i Zakazane imperium), Ward Horton (Wilk z Wall Street, Nie cierpię walentynek),Brian Howe (Gran TorinoDevil’s Knot), Alfre Woodward (K-PaxZniewolony. 12 Years a Slave) oraz Christopher Shaw (Amerykańskie psy, serial Medium). Reżyserem jest odpowiedzialny za zdjęcia w Obecności i Naznaczonym John R. Leonetti, który nakręci film na podstawie scenariusza stworzonego przez Gary’ego Daubermana (W pajęczej sieciPotwór z mokradeł). Polska premiera Annabelle zaplanowana jest na 1 października tego roku.

podobne treści