film

Każda dobra impreza dobiega końca. Zwiastun komedii Ekipa

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmowego rozwinięcia serialowego hitu HBO sprzed kilku lat, Ekipa. Na potrzeby produkcji powracają Adrian GrenierJeremy PivenKevin ConnollyJerry Ferrara i Kevin Dillon. Premiera pozostającego na razie bez polskiego tytułu filmu Entourage zaplanowana została na czerwiec tego roku, a zapowiedź można zobaczyć poniżej:

 

Wydarzenia z filmu dzieją się sześć miesięcy po tym, co działo się w ostatnich odcinkach serialu. Vincent Chase, gwiazda filmowa i jego przyjaciele za dużo się nie zmienili. Chase wkrótce zadebiutuje jako reżyser filmem, którego budżet przekracza sto milionów dolarów. Sfinansowanie projektu możliwe jest dzięki pomocy milionera, Larsena McCredle i jego syna, Travisa, którzy ostrzegają Ariego – zajmującego się sprawami finansowymi – że jeśli film okaże się klapą, to mocno tego pożałuje.

Obok znanych z serialu Adriana Greniera (Diabeł ubiera się u Prady, A.I. Sztuczna inteligencja), Jeremy’ego Pivena (Helikopter w ogniuAs w rękawie), Kevina Connolly (Brzydka prawdaHotel Noir), Jerry’ego Ferrary (Battleship: Bitwa o ZiemięKast Vegas) i Kevina Dillona (Hotel dla psówPosejdon), w filmie zagrają także Billy Bob Thornton (Armageddon,Włamanie na śniadanie), Haley Joel Osment (Szósty zmysłForrest Gump), Mark Wahlberg (Fighter, Ocalony) oraz Kid Cudi (Need for SpeedJak to się robi w Ameryce). Polska premiera filmu zaplanowana została na 12 czerwca 2015 roku.

podobne treści