film

Kapitan Ameryka z serią stylizowanych plakatów

Studio Marvel postanowiło opublikować całą serię stylizowanych plakatów zapowiadających zbliżającą się wielkimi krokami premierę Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza w kinach IMAX. Przedstawiają one główne postacie, bohaterów i ich przeciwnika, których przyjdzie nam oglądać na ekranach kin już za kilka dni. Do zobaczenia poniżej: 

Nowe starcie Kapitana Ameryki ze złoczyńcami będzie się odbywać w czasach teraźniejszych, a nie, jak w przypadku pierwszej odsłony filmu, w czasie drugiej wojny światowej. Dwa lata po wydarzeniach z AvengersSteve Rogers (Chris Evans) żyje sobie spokojnie w stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonie, próbując przystosować się do życia w nowoczesnym społeczeństwie. Wszystko się zmienia, gdy jego przyjaciele z S.H.I.E.L.D zostają zaatakowani. Steve zostaje wplątany w tajemniczą historię, która może narazić całą Ziemię. Wspólnie z Nataszą Romanoff (Scarlett Johansson), Kapitan Ameryka musi odkryć mroczną tajemnicę i z pomocą nowego rekruta, Falcona, zwalczyć niespodziewanego i potężnego przeciwnika, Zimowego Żołnierza.

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz występują znani z Avengers Samuel L. Jackson i Cobie Smulders, a do drużyny dołączą Sebastian StanAnthony Mackie i Robert Redford. Premiera w polskich kinach odbędzie się już za dwa dni, 26 marca 2014 roku.

podobne treści