film

Kapitan Ameryka wkracza do akcji. Dwa zwiastuny Zimowego żołnierza

Dwa ponad dwuminutowe klipy z Zimowego żołnierza? Czemu nie. Studio Marvel udostępniło (w dodatku do zwiastuna z Super Bowl) międzynarodową zapowiedź nadchodzącego pod koniec marca sequela Kapitana Ameryki. Obie reklamy do zobaczenia poniżej:

 

 

Nowe starcie Kapitana Ameryki ze złoczyńcami będzie się odbywać w czasach teraźniejszych, a nie, jak w przypadku pierwszej odsłony filmu, w czasie drugiej wojny światowej. Dwa lata po wydarzeniach z AvengersSteve Rogers (Chris Evans) żyje sobie spokojnie w stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonie, próbując przystosować się do życia w nowoczesnym społeczeństwie. Wszystko się zmienia, gdy jego przyjaciele z S.H.I.E.L.D zostają zaatakowani. Steve zostaje wplątany w tajemniczą historię, która może narazić całą Ziemię. Wspólnie z Nataszą Romanoff (Scarlett Johansson), Kapitan Ameryka musi odkryć mroczną tajemnicę i z pomocą nowego rekruta, Falcona, zwalczyć niespodziewanego i potężnego przeciwnika, Zimowego Żołnierza.

W Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz występują znani z Avengers Samuel L. Jackson i Cobie Smulders, a do drużyny dołączą Sebastian StanAnthony Mackie i Robert Redford. Premiera odbędzie się 28 marca 2014 roku.

podobne treści