news

Kamuflaż nowego iPhone’a jako inspiracja

Wiele egzemplarzy nowej wersji iPhone’a znajduje się w użytku, lecz trudno je poznać. Powód jest prosty: są zamknięte w futerale przypominającym obudowę iPhone’a 3GS.

Pokazany przez Gizmodo w poniedziałek iPhone 4, znacznie różniący się od obecnego modelu, schowany był w specjalnie do tego celu stworzonym etui. Dzięki temu testerzy – zaufani pracownicy Apple – mogli korzystać z niego w miejscach publicznych, nie zdradzając, jakiego sprzętu naprawdę używają. Obudowy wyróżniały się głównie tym, że były mniej obdrapane od większości telefonów Apple w użyciu.

Futerał, którzy łatwo zdjąć z telefonu, do złudzenia przypomina obudowę 3GS. Po rozłożeniu, wypadają z niego trzy elementy – przycisk włączający, wyciszający i kontrolujący głośność. Wykonane są z plastiku, resztę zrobiono z aluminium. Sprytnie.

Bierzmy przykład z Apple. Aby uniknąć zazdrosnych spojrzeń pracowników, wystarczy przecież zamknąć nowy gadżet w taniej obudowie. Mniej lansu, ale też mniej kłopotów.

W podobny sposób można także ukryć nowy zakup przed domownikami. Dzięki temu unikniemy pytań o jego cenę i zyskamy święty spokój.

[Jason Chen/giz]

podobne treści

  • aa.sadowski

    ja chce taka obudowe do kompletu;)