film

Już za tydzień oficjalne informacje na temat Gwiezdnych Wojen 7? Zwiastun Powrotu Jedi

Tak więc przypuszczenia się sprawdziły. Dwa tygodnie temu oficjalny kanał YouTube Gwiezdnych Wojen opublikował zwiastun pierwszej części jednej z najbardziej rozpoznawalnych sag w historii kina, Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja. Tydzień temu obejrzeliśmy oryginalny trailer Imperium Kontratakuje. Dzisiaj pojawia się oryginalny zwiastun trzeciej części z 1983 roku, Powrót Jedi.

Zwiastun co prawda przedstawia film pod tytułem Zemsta Jedi, jednak George Lucas na krótko przed wypuszczeniem w świat, zmienił tytuł na Powrót Jedi. Bo w końcu zemsta nie byłaby drogą Jedi. Oprócz tego, w zwiastunie pojawia się także niebieski miecz świetlny dzierżony przez Luke’a Skywalkera (Mark Hamill), który został również zmieniony w produkcie finalnym na zielony, a także Obi Wan Kenobi (Alec Guinness) nie jest jeszcze „duchem”.

Poza niezwykłą regularnością, z którą pojawiły się oryginalne zwiastuny trzech pierwszych, a chronologicznie czwartej, piątej i szóstej odsłony Gwiezdnych Wojen jeszcze jedno może wskazywać na to, że już za tydzień zostanie obwieszczony światu siódmy film wspaniałej sagi science-fiction. 30 października jest również datą istotną dla samego studia, bo to tego dnia Disney poinformowało świat o zakupie LucasFilm i obwieściło, że Gwiezdne Wojny: Epizod 7 powstaną, a premiera miałaby odbyć się w 2015 roku.

Przypadek? Wątpliwe. Skoro przypuszczenia sprawdziły się w tym przypadku, dlaczego miałyby nie sprawdzić się w następnym? Jak myślicie, czy pojawi się zwiastun, czy może informacje o obsadzie? Czy może macie co do tego złe przeczucia? Piszcie w komentarzach.

podobne treści