newssmartfonyWiadomość główna

Już oficjalnie – Sony Xperia SL wkrótce zadebiutuje na rynku

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia mówiące o tym, że Sony przygotowuje nową, odświeżoną wersję flagowego smartfona ze swojej stajni – Xperii S. Na oficjalnej stronie japońskiego producenta pojawiła się właśnie szczegółowa specyfikacja tego nieco odrestaurowanego urządzenia. Poznajcie Sony Xperię SL.

No i cóż, tak po prawdzie nie ma się czym za bardzo podniecać. Potwierdziło się właściwie wszystko to o czym wiedzieliśmy już wcześniej – smartfon ukaże się na rynku w czterech różnych wersjach kolorystycznych (białej, czarnej, różowej i srebrnej), będzie dysponować 12-megapikselowym aparatem, a pod jego maską znajdziemy delikatnie podrasowany, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S3 (1,7GHz). Nie ma też co liczyć na Androida Jelly Bean – Xperia SL będzie od samego początku pracować pod kontrolą starszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Odsmażony i trochę lepiej doprawiony kotlet.

Nieco bardziej dostojna, oficjalna prezentacja „nowego” urządzenia ma odbyć się jeszcze przed rozpoczęciem berlińskich targów IFA 2012. Jeśli ktoś z was jest nim szczególnie zainteresowany – więcej szczegółowych informacji znajdzie w źródle, na oficjalnej stronie Sony. Poniżej skromna galeria zdjęć ukazujących Xperię SL w pełnej krasie.

[engadget, sony]

podobne treści