film

Już nigdy nie skierujesz na mnie broni. Zapowiedź Sicario

W sieci pojawiła się kolejna reklama mocno wyczekiwanego Sicario. Dramat w reżyserii Denisa Villeneuve zadebiutuje w kinach pod koniec przyszłego miesiąca, a zagrają w nim Josh BrolinBenicio Del Toro oraz Emily Blunt. Zapowiedź opowieści o terenie granicznym pomiędzy USA a Meksykiem zobaczyć można poniżej:

 

Sicario oznacza zabójcę. Na bezprawnym terenie granicznym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, idealistyczna agentka FBI (Blunt) zostaje zaciągnięta przez przedstawiciela elitarnej jednostki specjalnej (Brolin), by wspomóc rząd w przybierającej na sile wojnie przeciwko narkotykom. Prowadzona przez enigmatycznego konsultanta z wątpliwą przeszłością (Del Toro) drużyna wyrusza na podróż, która zmusi agentkę do zastanowienia się nad tym, w co wierzy, by móc przeżyć.

Obok Emily Blunt (Władcy umysłówNa skraju jutra), Benicio Del Toro (TrafficLas Vegas Parano) i Josha Brolina (To nie jest kraj dla starych ludziObywatel Milk), w Sicario wystąpią Jon Bernthal (Wilk z Wall StreetFuria), Daniel Kaluuya (Kick-Ass 2, serial Czarne lustro), Maximiliano Hernandez (WojownikKapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Bernardo Saracino (seriale Miasto gniewu i Manhattan) oraz Edgar Arreola (MaczetaAgenci). Dramat kryminalny w reżyserii Denisa Villeneuve trafi do polskich kin 25 września tego roku.

podobne treści