film

Już niedługo pojawi się zwiastun siódmej części Gwiezdnych Wojen?

Tydzień temu pojawiły się doniesienia, że niedługo ma pojawić się „pierwszy zwiastun, w którym pojawią się nowe sceny z udziałem Marka Hamilla jako Luke’a Skywalkera„, który ma służyć również jako zapowiedź tego, kto będzie występował w najnowszej odsłonie jednej z najpopularniejszych serii filmów w historii kina. I… poniekąd, Disney wraz z Lucasfilm nie zawiedli. Nie pojawiły się żadne informacje na temat tego, kto miałby zagrać w Epizodzie 7, pokazano za to światu oryginalny zwiastun PIERWSZEJ części Gwiezdnych Wojen, czyli Epizodu 4 – Nowa Nadzieja. Co ciekawe, w tym wideo nie ma kultowej ścieżki dźwiękowej Johna Williamsa, nie ma również osławionego „Dawno temu, w odległej galaktyce…”, za to słychać „Gdzieś w kosmosie, może się to dziać właśnie teraz”. Okropne, prawda? Mimo tego, do zobaczenia poniżej:

Cóż można powiedzieć jak nie to, że mają twórcy poczucie humoru. Jednak nie to składnia do myślenia, że w niedalekiej przyszłości przyjdzie fanom na całym świecie w końcu ujrzeć, jaka będzie fabuła filmu i kto w tej fabule będzie brać udział.

Wczoraj fani Gwiezdnych Wojen ponownie zostali uraczeni kawałkiem historii. Oficjalny kanał YouTube sagi opublikował oryginalny zwiastun do DRUGIEJ części serii, czyli Imperium Kontratakuje. Widzicie już, do czego zmierzam? Nie? To napiszę później. Lucasfilm przekopał swoje archiwa i pokazał wideo, w którym nie została pokazana żadna scena, która mogłaby zdradzać fabułę filmu. Ba, żadna scena nie pojawiła się w filmie. W tym filmiku pojawiają się za to concept-arty Raplha McQuarriego, zawierające między innymi bazę Rebelii czy finałowy pojedynek Luke’a z Darth Vaderem. Również do obejrzenia poniżej:

Pora na wnioski i obserwacje. Tydzień temu, w kilka godzin po doniesieniach o wielkich rewelacjach, związanych z Gwiezdnymi Wojnami, pojawia się oryginalny, pierwszy zwiastun otwierającego najznakomitszą sagę sci-fi filmu, Nowej nadziei. Tydzień po opublikowaniu trailera Epizodu 4 pojawia się kolejny, promujący następną część, Imperium kontratakuje. Detektywistyczne zmysły podpowiadać mogą, że kolejnym zwiastunem, za tydzień, będzie oryginalne wideo promujące Powrót Jedi. Co potem? Czyżby Lucasfilm miał zaplanowaną na 30 października premierę zwiastuna mającego pojawić się w 2015 roku Epizodu 7? Nic na razie nie wiadomo, pozostaje czekać.

Jakie są Wasze odczucia na ten temat? Czy pod koniec tego miesiąca pojawi się zwiastun Gwiezdnych Wojen: Epizodu 7, a może lista aktorów występujących w najnowszej części? Może jednak jest to tylko i wyłącznie podsycanie przez twórców apetytu fanów? Piszcie.

podobne treści