news

Już jutro oficjalna premiera Need for Speed Hot Pursuit

Jedna z najbardziej wyczekiwanych wyścigowych produkcji tego roku już jutro oficjalnie trafi na półki sklepów w Polsce. Gracze wszystkich platform sprzętowych (w tym również iGadżetów) będą mogli spróbować swoich sił za kółkami radiowozów policyjnych oraz ich łamiących przepisy drogowe celi.

Need for Speed Hot Pursuit zawiera specjalną sieciową przepustkę (Online Pass), która odblokuje dostęp do dwóch ekskluzywnych modeli samochodów – Lamborghini LP 550-2 Valentino Balboni oraz Lamborghini LP 570-4 Superleggera. To nie wszystko.

Dodatkową atrakcją jest możliwość jednoczesnego przechowywania większej liczby pojazdów. Uzyskanie dostępu do bonusowej zawartości będzie możliwe po wprowadzeniu jednorazowego kodu znajdującego się w pudełku z grą. Gracze, którzy zakupią ją bez przepustki, będą mogli ją nabyć za 800 punktów w Xbox LIVE Marketplace lub za 36 złotych w PlayStation Network.

Need for Speed Hot Pursuit ukaże się na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz na komputery osobiste. Planowana jest również odrębna wersja na konsolę Wii. Najnowsza odsłona gry z serii Need for Speed będzie również dostępna w AppStore dla posiadaczy iPhone’ów oraz iPodów Touch. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na jej oficjalnej stronie. [Need for Speed]

podobne treści

  • kayo

    hmm dziwne, skoro jutro jest premiera to co już dzisiaj robi ta gra w tesco?
    akurat wróciłem do domu z zakupów i gra jest już wyłożona na półkach.

  • krzysztoof86

    Bo premiera jest dziś, tylko newsy na Gizmodo.pl są po części przepisane z oryginalnego Gizmodo.com, stąd opóźnienie. W tej sytuacji nieco komiczne.