krótka piłkanewssmartfony

Już 25 marca premiera smartfona HTC M8?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że oto poznaliśmy datę oficjalnej premiery smartfona HTC M8. Tajwańska firma rozesłała pierwsze zaproszenia na event, na którym najprawdopodobniej zaprezentuje światu swoje najnowsze dzieło. Impreza, a właściwie dwie prowadzone równolegle konferencje odbędą się już 25 marca w Nowym Jorku i Londynie.

Choć zaproszenia, które w mgnieniu oka obiegły nagłówki mediów branżowych na całym świecie, nie wspominają bezpośrednio o nowym smartfonie Tajwańczyków, data ich publikacji zgrywa się z niedawną wypowiedzią członkini zarządu firmy, Cher Wang, która obiecała, iż odpowiednie wejściówki na prezentację flagowca zostaną rozesłane do dziennikarzy jeszcze przed 24 lutego. Tak też właśnie się stało, a to oznacza, że oficjalny debiut słuchawki najprawdopodobniej odbędzie się już w trakcie zapowiedzianego eventu.

Niestety na razie nie wiemy zbyt wiele na temat potencjalnej specyfikacji smartfona, ale z różnych „wycieków” wynika, że będzie on dysponować dużym, około 5-calowym ekranem Full HD, mocnym, czterordzeniowym procesorem Qualcommu, a także Androidem 4.4 KitKat z nakładką Sense 6.0. Jak donosi niezawodny plotkarz evleaks – urządzenie ukaże się na rynku w trzech wariantach kolorystycznych: złotym, szarym i srebrnym.

Czy tak też będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Źródło: Engadget.com

podobne treści