filmwtf

Justin Bieber u boku Batmana?

Kilka dni temu Justin Bieber zaszokował wielu fanów bohatera z Gotham City, umieszczając na swoim instagramie zdjęcie ze scenariuszem do nadchodzącego filmu Batman vs. Superman, którego premiera zaplanowana jest na 2015 rok.

Strony internetowe prześcigają się w domysłach, kogo mógłby zagrać idol nastolatek na całym świecie, jednak najczęściej wymienianą rolą, której miałby się podjąć, jest rola towarzysza Batmana, Robina. Żadna oficjalna informacja na ten temat nie została opublikowana, także wszystkim oczekującym na nową część filmu pozostają jedynie domysły. Warto przypomnieć, że prawie miesiąc temu do roli Batmana został przedstawiony Ben Affleck, co również poruszyło fanów mściciela z Gotham. Odtwórcą roli Supermana będzie Henry Cavill, który sportretował bohatera w tegorocznym Człowieku ze Stali.

Mimo wszystko, warto wstrzymać się z oceną kontrowersyjnych wyborów obsady, bo podobna sytuacja miała miejsce przy wyborze Heath’a Ledger’a jako przeciwnika Batmana w Mrocznym Rycerzu, a jak później się okazało, aktor pośmiertnie otrzymał za swoją kreację Oscara i przez wielu to właśnie on, a nie Jack Nicholson jest uważany za najlepszego Jokera w Gotham.

Zdjęcie: Instagram Justin Bieber

podobne treści