film

Johnny Depp łączy się z maszyną. Zapowiedzi Transcendence

W sieci zadebiutowały dwa teasery, zapowiadające najnowszy film z udziałem Johnny’ego Deppa, Transcendence. Oba do zobaczenia poniżej:

Doktor Will Caster (Johnny Depp) jest jednym z czołowych badaczy w sferze sztucznej inteligencji, który pracuje nad maszyną łączącą w sobie zbiorową wiedzę na temat wszystkiego, co kiedykolwiek istniało z pełnym spektrum ludzkich emocji. Jego wysoce kontrowersyjne eksperymenty przyniosły mu sławę, ale również spowodowały, że Caster jest jednym z głównych celów antytechnologicznych ekstremistów, którzy zrobią wszystko, by go powstrzymać.

Przy jednej z prób zniszczenia doktora, jego przeciwnicy niespodziewanie stali się katalizatorem do sukcesu – by być częścią własnej transcendencji. Dla jego żony, Evelyn (Rebecca Hall) i najlepszego przyjaciela, Maxa Watersa (Paul Bettany), również naukowców, pytaniem nie jest czy mogą, tylko czy powinni.

Realizują się ich najgorsze sny, gdy chęć wiedzy Willa przeradza się w żądzę władzy. Jedną z rzeczy, która jest przerażająca jest to, że może nie da się go już powstrzymać.

W filmie obok Johnny’ego Deppa, Rebecci Hall, Paula Bettany’ego i Morgana Freemana, słyszanego w drugim teaserze, grają Kate Mara (House of cards, Strzelec), Cillian Murphy (Incepcja, W stronę słońca), Clifton Collins, Jr (Star Trek, Pacific Rim). Film jest debiutem reżyserskim operatora i długowiecznego współpracownika Christophera Nolana, Wally’ego Pfistera. Film pojawi się na ekranach naszych kin 18 kwietnia 2014 roku.

podobne treści