newsWiadomość główna

John McAfee zatrzymany?

Spośród wszystkich słabości Johna McAfee’iego najbardziej niebezpieczne dla niego jest uzależnienie od uwagi mediów. Wygląda na to, że, między innymi z tego powodu, został zatrzymany.

Po tym jak udzielił obszernego wywiadu dziennikarzom CNN, na jego stronie internetowej pojawiły się podobno informacje, że został zatrzymany na granicy pomiędzy Belize a Meksykiem. Niestety trudno stwierdzić czy jest to prawda ponieważ informacja jak na razie nie została potwierdzona przez władze Belize a blog McAfee’iego, na której się pojawiła, aktualnie nie działa. A podobno zgromadził na nim tyle informacji, że powinny wystarczyć na rok automatycznego publikowania.

McAfee poszukiwany jest przez policję Belize w związku z morderstwem Gregory’ego Faulla, sąsiada McAfee’iego, który został zastrzelony w nocy z 10 na 11 listopada. John McAfee twierdzi, że morderca pomylił posiadłości a kula była przeznaczona dla niego, ale nie ma zamiaru współpracować z miejscową policją, która jest jego zdaniem skorumpowana i również dybie na jego życie.

Fakt, że był poszukiwany, nie przeszkadzał mu jednak w kontaktowaniu się z mediami, czy w ustanowieniu nagrody za złapanie prawdziwego, jego zdaniem, mordercy.

[The Next Web, AP]

podobne treści