news

Jeszcze lepszy smartfon

Działające w oparciu o platformę Android 2.2 urządzenie jest szybsze, posiada bardziej pojemną pamięć, mieści więcej wiadomości oraz posiada jeszcze większe możliwości personalizacji w porównaniu do cieszącego się dużą popularnością wielokrotnie nagradzanego MILESTONE. Dodatkowo zainstalowana w telefonie przeglądarka stron www obsługuje technologię Adobe Flash Player 10.1. 

MILESTONE 2 wyposażony został w procesor 1GHz, dzięki któremu smartfon działa jeszcze szybciej i bardziej płynnie, nawet podczas korzystania z wielu aplikacji jednocześnie, czy oglądaniu  wielu stron przeglądarki WWW w tym samym czasie. Dzięki ulepszonej, większej klawiaturze QWERTY pisanie e-maili i wiadomości sms stało się o wiele prostsze. MILESTONE 2 może posłużyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy do sieci 3G, do którego można podłączyć aż do pięciu urządzeń komunikujących się za pomocą sieci Wi-Fi, tak więc w dowolnym miejscu możesz łączyć się z internetem, pracować oraz korzystać z multimediów.
„MIELSTONE 2 oferuje więcej mocy i jest szybszy, dzięki czemu korzystanie z niego jest o wiele wygodniejsze. Posiada ulepszoną klawiaturę, na której użytkownicy mogą pisać i wysyłać wiadomości oraz zarządzać informacjami jeszcze sprawniej”, powiedział Alain Mutricy, wiceprezes ds. zarządzania produktami w Motorola Mobile Device.
„Ta premiera nie tylko potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych urządzeń dedykowanych platformie Android, ale oferuje także naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania, w tym szybkie przeglądanie stron internetowych, wiadomości, plików i aplikacji do pobrania oraz szeroko rozbudowanego dostępu do multimediów.
Dzięki rozwiązaniu MOTOBLUR, MILESTONE 2 jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze i zarządzaniu aplikacjami, pocztą e-mail, serwisami społecznościowymi, zapewnia szybki dostęp do potrzebnych aktualizacji i szerokiej gamy widgetów. 
Innowacją w MILESTONE 2 jest możliwość nagrywania i odtwarzania filmów wideo w jakości 720p. Pozwala to uchwycić najpiękniejszych chwile życia w krystalicznie czystej jakości nagrania. Adobe Flash Player 10.1 zapewnia mobilnym użytkownikom wysoką jakość obrazu podczas oglądania multimedialnych dodatków stron, włączając w to: filmy oraz gry. Wszystkie pliki można udostępniać w urządzeniach zgodnych ze standardem DLNA. Dodatkowo w telefon wbudowano odtwarzacz muzyczny wyposażony w zaawansowane funkcje ułatwiające zarządzanie multimediami. Odtwarzacz przypisuje teksty i wykonawców do poszczególnych utworów oraz umożliwia ich wyszukiwanie, pobieranie i  udostępnianie.  Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 8 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB kartę microSD, którą można wymienić na kartę o pojemności nawet do 32 GB.
MILESTONE 2 pozwala wygodnie korzystać z serwisów Google, min: Google Search, Google Maps, Gmail oraz YouTube.  Najnowsze smartfona Motorola można też dopasować do swoich potrzeb dzięki dostępowi do Android Market i 70.000 aplikacji.

Inteligentne Akcesoria
Telefon dostępny jest w zestawie wraz ze słuchawkami oraz 8-gigabajtową kartą micro SD. Oprócz tego użytkownicy mogą pobrać darmowe, dedykowane zarządzaniu plikami muzycznymi, oprogramowanie Motorola Media Link. Jeszcze większy komfort użytkowania gwarantują akcesoria stworzone specjalnie MILESTONE 2:
• Dedykowany uchwyt samochodowy

Po umieszczeniu telefonu w dedykowanym uchwycie samochodowym MILESTONE 2, że automatycznie przejdzie w tryb „Samochód”. Dzięki temu kierowca w swoim pojeździe ma szybki dostęp do ulubionych aplikacji, a także do muzyki, radia internetowego, aplikacji mobilnych Google Maps z nawigacją oraz wielu innych. Wtyczka do ładowania telefonu, w którą został wyposażony MILESTONE zapewnia szybkie podłączenie ładowarki samochodowej.

• Stylowa multimedialna stacja dokująca do telefonu MILESTONE 2.

W momencie podłączenia do stacji telefon automatycznie przechodzi w tryb wyświetlenia pulpitu, na którym znajduje się zegarek oraz pozostałe ulubione aplikacje multimedialne, takich jak pokaz slajdów. Tryb Pulpitu każdy użytkownik może  spersonalizować zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i potrzebami, tak aby podczas ładowania telefonu mieć dostęp do wszystkich potrzebnych aplikacji.

 
MILESTONE 2 wyposażony został w:
 
– 1Ghz procesor ze wsparciem dla standardu 802.11n
– 3G punkt dostępowy – z możliwością podłączenia do 5 urządzeń Wi-Fi  
– Najnowszą wersję MOTOBLUR  
– Adobe Flash Player 10.1  
– Zoom z możliwością regulacji Multi-Touch
– Nagrywanie i odtwarzanie filmów w 720p HD 
– 5MP aparat z lampą błyskową LED
– Do 40GB pamięci
– 3.5mm wejście słuchawkowe
– Współpraca z serwerami Exchange 
– Ulepszony wygląd, przestronna klawiatura QWERTY (większe i wygodniejsze klawisze)
– Łączność: DLNA / WiFi / Bluetooth 2.1
 
Dodatkowe funkcje i aplikacje:
 
– Pełny pakiet aplikacji Google: Google Search, Google Maps, Gmail, YouTube, and Google Talk
– Dostęp do kontaktów skrzynki mailowej
– Navigacja: GPS, Google Maps, E-Compass 
– Email: IMAP/POP3, Gmail, Yahoo Mail, Corporate Sync, Push Email
– Przeglądarka dokumentów Office
– Dostęp do: Google Talk
– Kalendarz
 
Dostępność
Motorola DEFY dostępna będzie w Europie w czwartym kwartale 2010 roku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.motorola.com/milestone2.

podobne treści

  • Adam Rogowski

    Milestone 2 to podkręcony milestone 1 do 1Ghz, oraz z wymienioną klawiaturą. O czymś zapomniałem?

  • yogi2004

    @Adam
    Ma także 2x więcej RAM’u