film

Jesteśmy tu, by nie dopuścić do zniszczenia świata. Zapowiedź Terminator: Genisys

W sieci pojawiła się nowa reklama telewizyjna nadchodzącego wielkimi krokami Terminator: Genisys. Na potrzeby czerwcowej premiery w roli jednej z tytułowych maszyn powróci Arnold Schwarzenegger, czyli gwiazda, dzięki której saga jest do tej pory jedną z najbardziej popularnych w historii kina. Zapowiedź produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Jest rok 2029. John Connor, przywódca ruchu oporu wciąż walczy przeciwko maszynom. W miejscu najbardziej krwawych walk, Los Angeles, strach o przyszłość ludzkości osiąga apogeum, gdy szpiedzy TECOM informują o nowym spisku SkyNetu. Celem mają być i przyszłość, i przeszłość, co zmieni świat i wojnę na zawsze.

Terminator: Genisys zagrają, obok Arnolda Schwarzeneggera,  Jai Courtney (Szklana pułapka 5, serial Spartakus: Krew i piach), gwiazda Gry o tron Emilia ClarkeJason Clarke (Wrogowie publiczniWielki Gatsby), a reżyserem reboota będzie Alan Taylor, odpowiedzialny za Thor: Mroczny Świat. Premiera produkcji zaplanowana została na 25 czerwca tego roku, a w Polsce film zobaczyć będzie można już pierwszego lipca.

podobne treści