film

Jesteście najlepszą drużyną szpiegowską. Zwiastun Pingwinów z Madagaskaru

W sieci zadebiutował pierwszy międzynarodowy zwiastun Pingwinów z Madagaskaru, filmu opartego na hitowej bajce DreamWorks. Uwielbiane pingwiny – Rico, Skipper, Kowalski i Szeregowy – wyruszają na kolejną wyprawę. Zapowiedź zaplanowanej na styczeń premiery do zobaczenia poniżej:

 

Animacja, która w kinach zadebiutuje w listopadzie, opowiada o tym, jak rozbrykana banda nielotów wyrusza na szpiegowską misję. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy będą musieli połączyć siły z inną organizacją, zwaną Północny Wiatr, przewodzoną przez agenta Tajnego. Cel? Powstrzymanie złego doktora Octaviusa Brine przed przejęciem władzy na świecie.

Nie ma co ukrywać, że popularność tytułowych pingwinów w Polsce jest zasługą świetnej obsady dubbingowej. Na razie nie ma na ten temat informacji, ale miejmy nadzieję, że Grzegorz PawlakJarosław BoberekJacek Lenartowicz, Tomasz SteciukJanusz Zadura, a także pozostali polscy aktorzy, którzy w serialowym spin-offie Madagaskaru występowali, powrócą także na tą animację. Czy tak się stanie, polscy fani dowiedzą się dopiero 30 stycznia przyszłego roku.

podobne treści