film

Jesteś naszym najlepszym pilotem. Cztery nowe reklamy Interstellar

Jakościowo takie sobie, jednak zawarte w nich nowe ujęcia zdecydowanie warte zobaczenia. Do internetu trafiły cztery reklamy telewizyjne, zapowiadające listopadową premierę Interstellar, mocno oczekiwanego filmu Christophera Nolana. Nowe ujęcia przedstawiają między innymi planetę, którą odwiedzą Anne Hathaway Matthew McConaughey. Klipy do zobaczenia poniżej:

 

W przyszłości, rządy i systemy ekonomiczne na całym świecie padają, trudno o dostęp do pożywienia, NASA nie istnieje, a winą obarcza się dokonania dwudziestego wieku. Tajemnicza wyrwa czasoprzestrzenna otwiera się, daje to pozostałościom po Amerykańskiej Agencji Kosmicznej szansę na zbadanie jej i zaoferowanie nadziei ludzkości. Interstellar, którego skrypt współtworzy Christopher Nolan wraz z Jonathanem Nolanem będzie opowiadał o przygodach grupy odkrywców, którzy używają nowo odkrytego tunelu czasoprzestrzennego by obejść ograniczenia podróży galaktycznych i odwiedzić odległe zakątki wszechświata.

Film oparty jest w głównej mierze na teoriach naukowych uznanego fizyka teoretycznego, Kipa Thorne, a jego premiera zaplanowana jest na 7 listopada 2014Interstellar zagrają, obok Matthew McConaughey’a (zdobywca tegorocznego Oscara za rolę w Witaj w klubie, Wilk z Wall Street) i Anne Hathaway (Mroczny rycerz powstajeNędznicy), Jessica Chastain (Wróg numer jeden, MamaMichael Caine (Ludzkie dzieciPrestiż), Bill Irwin (Rachel wychodzi za mążKobieta w błękitnej wodzie), Casey Affleck (Gdzie jesteś, AmandoZrodzony w ogniu), Mackenzie Foy (Obecność, obie części Zmierzch: Przed świtem) i John Lithgow (Geneza planety małp, serial Trzecia planeta od słońca).

podobne treści