film

Jesteś karykaturą nauczyciela. Zwiastun Sex Ed z Haley’em Joelem Osmentem

Haley Joel Osment to aktor, który zdecydowanie największe sukcesy w karierze osiągnął jako dziecko w Szóstym zmyśle czy A.I. Sztucznej Inteligencji. Zadebiutował pierwszy zwiastun komedii Sex Ed z udziałem Amerykanina, w której  wcieli się w rolę nauczyciela wychowania seksualnego. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Eddiemu udaje się dostać pracę nauczyciela w szkole średniej. Okazuje się, że zajmować będzie się edukacją seksualną dzieciaków, które dopiero dojrzewają płciowo. Nowy nauczyciel nie jest odpowiednio przygotowany… bo sam do końca doświadczony w tym zakresie nie jest.

Obok Haley’a Joela Osmenta, w Sex Ed zagrają Lamorne Morris (April Fools, serial Jess i chłopaki), Laura Harring (John Q, Punisher), Matt Walsh (Ted, Kac Vegas), Kevin Hernandez (Dorwać gringo, Przechowalnia numer 12), Glen Powell (Mroczny Rycerz powstaje, Niezniszczalni 3), Lorenza Izzo (Aftershock. Miasto chaosu, The Green Inferno) oraz Chris Williams (Zabawy z piłką, Spider-Man 2). Wyreżyserowany przez Isaaca Federa (Speed dating, Sadie and the Slot Machines) film trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 7 listopada tego roku.

podobne treści