film

Jestem na krawędzi bankructwa. Zwiastun Bezwstydnego Mortdecai

Studio Lionsgate opublikowało nowy zwiastun Bezwstydnego Mortdecai, opowieści o brytyjskim arystokracie, który nie dość, że pracuje w galerii sztuki, to jest złodziejem dzieł sztuki. Film z udziałem Johnny’ego Deppa, Ewana McGregora i Paula Bettany trafi do polskich kin na początku przyszłego roku. Zapowiedź komedii akcji do zobaczenia poniżej:

 

Charles Mortdecai bawi się, podróżując po całym świecie, unikając przy tym brytyjskiego MI5 i rosyjskiej mafii, międzynarodowego zabójcy a także szalonej żony. Główny bohater to marszand, któremu udaje się wyśliznąć z każdej nieciekawej sytuacji poczuciem humoru, wdziękiem i wyglądem. Przy okazji posiada także konto bankowe wypełnione nazistowskim złotem.

Obok Johnny’ego Deppa (seria Piraci z KaraibówTranscendencja), Paula Bettany (ChciwośćLegion) i Ewana McGregora (Sierpień w hrabstwie OsageMilion sposobów, jak zginąć na Zachodzie), w Bezwstydnym Mortdecai zagrają Jeff Goldblum (Dzień niepodległościPark Jurajski), Olivia Munn (Magic MikeIron Man 2) oraz Gwyneth Paltrow (AvengersContagion – Epidemia strachu). Reżyserem nadchodzącego 23 stycznia przyszłego roku filmu jest David Koepp, autor Miasta duchów i Sekretnego okna.

podobne treści