news

Jest już najnowsza wersja Qype na Androida i BlackBerry

Właściciele smartfonów z systemem operacyjnym Android i BlackBerry otrzymali najnowszą wersję aplikacji dającej szybki dostęp do usług portalu Qype.

Samo Qype jest portalem społecznościowym umożliwiającym wyszukiwanie restauracji, knajp, hoteli, muzeów i mnóstwa innych miejsc, w których coś się dzieje lub można miło spędzić czas. W tych właśnie miejscach możemy się zameldować (patrz: Foursquare, Miejsca na Facebooku), ocenić je, napisać recenzję i skorzystać z oferty promocyjnej.

Każda z lokacji jest dodawana przez posiadacza konta na portalu Qype (również firmy). Istnieje również możliwość powiązania go z istniejącym już kontem Google, Windows Live ID, Twittera, MySpace, Yahoo lub Facebooka.

Posiadacze smartfonów z systemami operacyjnymi: Android, BlackBerry, iOS i Symbian ściągną za darmo mobilne Qype stąd. [Qype]

podobne treści

  • newwalk

    „Właściciele smartfonów z systemem operacyjnym Android dołączą do grona użytkowników mających dostęp do mobilnej aplikacji portalu Qype.” To jest jakiś żart? Qype miałem na Androidzie kilka miesięcy temu. Zapraszam autora newsa na stronę Android Marketu i niech wyszuka aplikację QYPE, pierwsze polskie komentarze dodano w Maju 2009 roku!!! News spóźniony o prawie 2 lata! Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale, ważne że kaska za newsa wpadła do redaktora! GJ!

  • maciekkulesa

    LOL podpisuję się pod poprzednikiem :)

  • ifka

    Chyba chodziło im o to, że jest najnowsza wersja Qype na BB i Androida, bo takowa została wypuszczona na początku marca…