film

Jesse Eisenberg w zwiastunie The Double

W sieci pojawił się zwiastun The Double, filmu na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego, w którym Jesse Eisenberg, gwiazda Zombieland gra nie jedną, a dwie role. Jakie? Do zobaczenia w zapowiedzi poniżej:

 

Simon jest płochliwym człowiekiem. Nie zauważają go współpracownicy, matka lekceważy, a jego wymarzona kobieta – ignoruje. Czuje się bezsilny, nie potrafi zmienić żadnej z tych rzeczy. W pracy pojawia się jednak nowy pracownik, James, który poza zaburzeniem równowagi ma jeszcze inne atrybuty. Jest jego sobowtórem, ale tylko fizycznie – psychicznie jest pewny siebie, charyzmatyczny i potrafi rozmawiać z kobietami. Na domiar złego, James zaczyna przejmować życie Simona.

W filmie Richarda Ayoade, znanego widzom bardziej z jego roli Mossa w serialu Technicy-magicy niż ze swojej pracy reżyserskiej, występują Jesse Eisenberg (Iluzja, The Social Network), Mia Wasikowska (Stoker, Alicja w Krainie Czarów), Yasmin Paige (Nigdy nie będę Twoja, Moja łódź podwodna), Wallace Shawn (Czas na miłość, Starsza pani musi zniknąć) oraz Noah Taylor (Lara Croft: Tomb Raider i Charlie i fabryka czekolady). Światowa premiera filmu (poza festiwalami filmowymi) odbędzie się 4 kwietnia tego roku.

podobne treści