film

Jeśli się nie uda, będziesz miał poważny problem. Zwiastun Ekipy

Vince, Ari, E, Drama i Turtle powracają. Po paru latach od zakończenia serialu HBO, w ubiegłym roku oficjalnie potwierdzono, że powstanie jego filmowa adaptacja, na potrzeby której powrócą Adrian GrenierJeremy PivenKevin ConnollyJerry FerraraKevin Dillon. Zapowiedź Ekipy do zobaczenia poniżej:

 

Wydarzenia z filmu dzieją się sześć miesięcy po tym, co działo się w ostatnich odcinkach serialu. Vincent Chase, gwiazda filmowa i jego przyjaciele za dużo się nie zmienili. Chase wkrótce zadebiutuje jako reżyser filmem, którego budżet przekracza sto milionów dolarów. Sfinansowanie projektu możliwe jest dzięki pomocy milionera, Larsena McCredle i jego syna, Travisa, którzy ostrzegają Ariego – zajmującego się sprawami finansowymi – że jeśli film okaże się klapą, to mocno tego pożałuje.

Obok znanych z serialu Adriana Greniera (Diabeł ubiera się u Prady, A.I. Sztuczna inteligencja), Jeremy’ego Pivena (Helikopter w ogniu, As w rękawie), Kevina Connolly (Brzydka prawda, Hotel Noir), Jerry’ego Ferrary (Battleship: Bitwa o Ziemię, Ocalony) i Kevina Dillona (Hotel dla psów, Posejdon), w filmie zagrają także Billy Bob Thornton (Armageddon, Włamanie na śniadanie), Haley Joel Osment (Szósty zmysł, Forrest Gump) oraz Kid Cudi (Need for Speed, Jak to się robi w Ameryce). Polska premiera filmu zaplanowana została na 12 czerwca 2015 roku.

podobne treści