film

Jeśli nie oddasz mi pieniędzy, wybiję całą twoją rodzinę. Zapowiedzi The Gambler

W sieci zadebiutowały trzy nowe reklamy telewizyjne The Gambler, remake’u filmu opartego częściowo na życiu Jamesa Tobacka, autora scenariusza do oryginału z 1974 roku. Dramat z udziałem Marka Wahlberga i zdobywczyni Oscara, Jessici Lange opowiadał będzie o uzależnionym od hazardu nauczycielu i zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

Jim Bennet (Wahlberg) uwielbia podejmować ryzyko. Będąc nauczycielem języka angielskiego i grającym o najwyższe stawki hazardzistą, Bennet pożycza od pewnego gangstera sporą sumę, przysięgając na własne życie, że pieniądze zwróci. Będąc zawsze krok przed innymi, nauczyciel nastawia swojego dobroczyńcę przeciwko jednemu z członków hazardowego gangu, a jego dziwne zachowanie – granie po obu stronach – przyciąga uwagę Franka (John Goodman).

Obok Marka Wahlberga (Transformers: Wiek zagładyFighter), Jessici Lange (Błękit nieba, serial American Horror Story) i Johna Goodmana (Big LebowskiArtysta), w filmie zagrają Brie Larson (Don Jon21 Jump Street), Amin Joseph(NiezniszczalniMgła), Michael K. Williams (Zniewolony. 12 Years a SlaveRoboCop), Emory Cohen (Drugie oblicze,Zakochany Nowy Jork) oraz Sonya Walger (seriale Zagubieni Flash Forward: Przebłysk jutra). Film w reżyserii Ruperta Wyatta (The EscapistGeneza planety małp) zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 25 grudnia, a do szerszej dystrybucji ma trafić w przyszłym roku.

podobne treści