news

Jeśli chcecie mnie poznać, to wam o sobie opowiem. Zwiastun Get on Up

Drugi zwiastun Get on Up, biografii Jamesa Browna, opowiada pokrótce historię ojca chrzestnego soulu. Klip zapowiadający sierpniową premierę filmu z udziałem Chadwicka Bosemana w roli genialnego muzyka do zobaczenia poniżej:

 

Opowieść o życiu gwiazdy jest jedną z bardziej fascynujących w historii muzyki. Każdy zna przynajmniej kilka piosenek tego muzyka, nawet jeśli nie zdaje sobie sprawy z tego, że to Amerykanin jest za nie odpowiedzialny.  Get on Up podąża śladami Jamesa Browna, który z ubogiego dzieciaka staje się światową sensacją. Nie zapominając po drodze o wszystkich potknięciach i problemach. Brown był pionierem, nie trzymał się ram gatunków muzycznych i łamał bariery, a przede wszystkim potrafił śpiewać, tańczyć i rozgrzewać publiczność jak nikt inny.

Reżyserem jest nie kto inny jak twórca głośnego filmu SłużąceTate Taylor, któremu ponownie przyszło pracować ze zdobywczynią Oscara za ich poprzedni film, Octavią Spencer oraz Violą Davis. W filmie grają również Cheadwick Boseman (42Persons Unknown), Dan Aykroyd (GolfiarzeSame kłopoty), Craig Robinson (To już jest koniecBoski chillout), Jill Scott (Stalowe magnolieCasanova po przejściach) i Tika Sumper(SaltMyśl jak facet). Premiera światowa zaplanowana jest na 1 sierpnia tego roku.

podobne treści