film

Jeff Goldblum, Liam Hemsworth i Jessie Usher zagrają w Dniu Niepodległości 2

Media społecznościowe coraz częściej wykorzystywane są przez ludzi filmu. Tym razem z pomocy Facebooka i Twittera skorzystał Roland Emmerich, by poinformować świat o udziale Jeffa GoldblumaLiama HemsworthaJessie Ushera w sequelu Dnia Niepodległości. Goldblum powróci jako David Levinson, nie wiadomo na razie, w jakie role wcieli się pozostała dwójka. Hollywood Reporter uważa jednak, że Usher, młoda gwiazda serialu Survivor’s Remorse zagra syna kapitana Stephena Hillera, postaci granej przez Willa Smitha w oryginale z 1996 roku.

Najpierw strategicznie ustawiasz bierki szachowe, a kiedy nadejdzie odpowiedni moment, atakujesz. Jestem podekscytowany, mogąc oficjalnie poinformować, że Liam Hemsworth i Jeff Goldblum są dwoma kolejnymi elementami układanki, jaką jest sequel Dnia Niepodległości!

Cieszę się, że mogę oficjalnie napisać o dołączeniu Jessiego Ushera do obsady sequela Dnia Niepodległości!
Ciekawostka: Mój współproducent, Harald Kloser, zauważył Jessiego w przerwie między pompkami i zaprosił go na przesłuchanie. Jak to się mówi, reszta jest historią!

 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w oryginalnym Dniu Niepodległości, dziewczyna Stephena Hillera, Jasmine Dubrow (grana przez Vivicę A. Fox) ma młodego syna, Dylana (Ross Bagley). Istnieją więc szanse, że to właśnie w tą rolę wcieli się Usher. Z pozostałych informacji obsadowych wiadomo, że zawdzięczający swoją karierę oryginałowi Will Smith nie powróci na potrzeby sequela. Liam Hemsworth, młodszy brat odtwórcy roli Thora w najnowszych produkcjach Marvela, znany jest ze swojej roli w serii filmowych adaptacji Igrzysk śmierci, powieści Suzanne Collins. Jeffa Goldbulma, poza swoimi występami w serii Park Jurajski, ostatnio najbardziej kojarzyć można jako prawnika Kovacsa z oscarowego Grand Budapest Hotel oraz Krampfa z Bezwstydnego Mortdecai.

Nie podano na razie informacji o tym, jak będzie wyglądała fabuła filmu. Wiadomo za to, że Rolland Emmerich wyreżyseruje kontynuację hitu w oparciu o scenariusz stworzony przez Cartera Blancharda. Wcześniej skrypt tworzyli, wspólnie z reżyserem, Dean Devlin i James Vanderbilt. Producentami będą dwaj pierwsi wspólnie z Haraldem Kloserem. Kinowa premiera Dnia Niepodległości 2 zaplanowana została na 24 czerwca 2016 roku.

podobne treści