film

Jeden moment może zmienić historię. Zwiastun animacji Dobry dinozaur

Studio Pixar opublikowało nową zapowiedź animacji Dobry dinozaur. Zaplanowana na listopad tego roku premiera opowiadać będzie o młodym Apatozaurze, którego oddzielono od stada, który postara się wrócić do rodziny. Zapowie produkcji z udziałem Neila Patricka Harrisa Judy Greer zobaczyć można poniżej:

 

Bajka opowiadać będzie o młodym Apatozaurze Arlo, który został oddzielony od swojego stada i teraz próbuje wrócić do rodziny. Po drodze spotyka młodego człowieka, z którym wspólnie podróżuje przez prehistoryczną Ziemię.

Swoich głosów na potrzeby produkcji użyczą Judy Greer (Kraina jutraJurassic World), Neil Patrick Harris (Zaginiona dziewczynaserial Jak poznałem waszą matkę), Bill Hader (OnaSupersamiec), Frances McDormand (FargoU progu sławy), John Lithgow (ShrekInterstellar), Lucas Neff (Amigo, serial Dorastająca nadzieja) oraz Adam Stedman(Tajemnica zielonego królestwaKraina lodu). Film reżyserowany przez debiutującego w tej roli animatora, Petera Sohna(IniemamocniGdzie jest Nemo?) trafi do polskich kin 27 listopada.

podobne treści