film

James Franco planuje (filmowy) zamach na Kim Jong-Una. Zwiastun The Interview

Na przestrzeni lat powstawało wiele dziwacznych filmów, które nabijają się (czasem bardzo mocno) z sytuacji politycznych innych krajów. Sony Pictures opublikowało zwiastun najnowszej z takich produkcji – The Interview będzie opowiadać o dwójce przyjaciół, którzy wyruszają do Korei Północnej, by targnąć się na życie Kim Jong-Una. Zapowiedź tej produkcji do zobaczenia poniżej:

 

W komedii twórców Sąsiadów gospodarz tabloidowego programu telewizyjnego, Dave Skylark (James Franco) i jego producent, Aaron Rapoport (Seth Rogen) odkrywają, że Kim Jong-Un (Randall Park), północnokoreański dyktator, jest wielkim fanem ich produkcji, „Skylark Tonight”. Gdy tylko się o tym dowiadują, niezwłocznie dokładają wszelkich starań do tego, by móc przeprowadzić z nim wywiad. Kiedy Dave i Aaron przygotowują się do wylotu do Pyongyang, ich plany ulegają zmianie – CIA werbuje przyjaciół, najmniej nadających się do tego ludzi, by przeprowadzili zamach na życie dyktatora.

W The Interview, obok Jamesa Franco (Oz Wielki i Potężny, To już jest koniec) i Setha Rogena (Green Hornet 3D, Pół na pół), grają także Lizzy Caplan (Projekt: monster, 127 godzin), Randall Park (Jeszcze dłuższe zaręczyny, Sekstaśma), Charles Rahi Chun (Mission: Impossible III, Głupi i głupszy) i debiutująca w Hollywood Dominique Lalonde. Premiera filmu została zaplanowana na 14 listopada tego roku.

podobne treści