news

James Cameron planuje wydać „Titanika” w 3D

Wskutek próśb, błagań, nalegań, gróźb, łez i zorganizowanych marszów przez fanów „Titanika”, niekończących się recitali piosenek Celine Dion, Cameron zgodził się wydać ten film jeszcze raz w 3D. Leonardo DiCaprio na pewno się cieszy, że wszyscy zobaczą w lepszej jakości kunszt jego aktorstwa.

„Titanic” 3D powinien pojawić się w 2012 roku, lecz reżyser ostrzega, że „efekty specjalne nie będą tak widowiskowe, jak te w ‚Avatarze’. To nieuniknione, ponieważ film nie był kręcony w technologii 3D. Możecie oczekiwać 2.8D.”

Apel: po co udoskonalać coś, co już jest doskonałe? [Sky, Roger Ebert]

podobne treści

 • Marcin Molczyk

  eeee, a będzie Bolek i Lolek 3d? a może Ogniem i Mieczem? Quo Vadis z Lindą też możnaby podrasować…

 • Anonim

  o rany! Jest tam taka scena, kiedy ,,BoskiLeo” i Kate Winslet kręcą się dookoła własnej osi (na domiar złego do irlandzkiej muzyki, trzymając się za ręce jak przedszkolaki i ociekając potem). Już w 2D zbierało się na mdłości… co dopiero w 3D… :)

 • Anonim

  swoją drogą w Ogniem i mieczem też jest taka scena. Już widzę jak publiczność robi unik, zeby nie dostac w papę warkoczem scorupco :)

 • Anonim

  Aż ciężko mi uwierzyć, że są tacy fanatycy, co ubłagali Camerona o reaktywację Titanika. Ej! kto się jara Titanikiem??!! Faki boskiego Leo z tamtego okresu sa już teraz leciwymi kobietami, których gusta (mam nadzieję!) trochę się juz zmieniły! Więc kto to będzie oglądał?????

 • Anonim

  A mi się wydaje że nikt go nie ubłagiwał, lecz chce chłopak zarobić małym nakładem sił płynąc na fali Avartara

 • Marcin Molczyk

  faki=fanki :)