film

Jakie są wasze imiona? Zapowiedzi ostatniej części Paranormal Activity

Poszukiwanie nowego domu może być traumatycznym doświadczeniem, szczególnie, jeśli jest nawiedzony. Przekonali się o tym główni bohaterowie nowej zapowiedzi Paranormal Activity: inny wymiar, którzy przybyli do znanego z pierwszej części serii horrorów domu. Paramount opublikowało dwie nowe zapowiedzi nadchodzącej wielkimi krokami i kończącej sagę premiery, które można zobaczyć poniżej:

 

Paranormal Activity: inny wymiar skupia się na nowej rodzinie, kamerze i pudełku taśm. Spoglądanie na swój nowy dom przez soczewkę kamery pozwala mieszkańcom zobaczyć paranormalną aktywność. Po raz pierwszy produkcja z serii Paranormal Activity będzie dostępna także w formacie 3D.

W reżyserowanym przez Gregory’ego Plotkina filmie wystąpią Nathan Brewer (CootiesCarving a Life), Katie Featherson (poprzednie części serii), Chris J. Murray (Failing Better NowBad Roomies), Brit Shaw (The Best Sex, serial Ekipa) i Ivy George (Curse of the Slender Manserial Był sobie chłopiec). Produkcja ma zadebiutować na świecie 21 października, a do Polski horror trafi przedostatniego dnia tego miesiąca.

podobne treści