news

Jak zwiększyć pojemność Dropboxa o 5 GB za darmo?

​Im więcej miejsca na Dropboxie tym lepiej. Wiadomo! A im więcej megabajtów dostaje się za darmo, tym lepiej dla Twojego portfela. A właśnie teraz możesz powiększyć swojego Dropboxa nawet o 5 GB – za darmo. Podpowiadamy jak to zrobić.


Aktualnie trwają beta testy nowego eksperymentalnego Dropboxa 1.3.12. Wprowadza on nową funkcjonalnośc polegającą na automatycznym zasysaniu w chmurę zdjęć i wideo z kamer, smarphone’ów i kart SD. Zasadniczo działać ma to w ten sposób, że kiedy tylko podepniesz aparat do komputera Dropbox rozpocznie upload zdjęć na twoje konto a Ty otrzymasz na nim 500 MB darmowego miejsca.

To jeszcze nie wszystko. Za każde 500 MB zdjęć i wideo, które zuploadujesz w ramach testów, otrzymasz bonus w postaci kolejnych 500 MB. Powtarzać do uzyskania zadowalających rezultatów lub osiągnięcia 4,5 GB, które jest limitem tej akcji. W sumie dostaniesz więc nawet 5 GB!

Oczywiście jest to dopiero beta, więc należałoby podejść pewną rezerwą i nie powierzać tej wersji Dropboxa wyjątkowo cennych zdjęć. Tak czy inaczej wystarczy tylko podpiąć aparat i uploadować zdjęcia. 

Eksperymentalną betę Dropboxa znajdziecie na ich forum. Tam także możecie dowiedzieć się szczegółów na temat builda 1.3.12.

podobne treści

 • kierowca.bcde

  To nie jest żaden sposób na zwiększenie pojemności. :) Skoro system przydzieli miejsce tylko po to, żeby je zapchać pobranymi zdjęciami, to ilość miejsca się nie zwiększy. :) Skoro przestrzeń znika podczas jej zapełniania, to po jej zapełnieniu jakąś zawartością, nie ma mowy o przestrzeni. :)

 • Andrzej Spyra

  @kierowca.bsde – ale później 5GB zostaje:-)

 • Andrzej Spyra

  @kierowca.bcde – ale później 5GB zostaje:-) Raz przydzielonego miejsca nie oddamy nigdy;-)

 • teeeeen

  Jak narazie przestrzeń rośnie. Zobaczymy czy naprawdę po skasowaniu zdjęć dodatkowa przestrzeń nie zniknie.

 • 34634

  prosciej jest zalozyc konto z polecenia.

 • klo

  Jest ciekawsza alternatywa od Dropboxa znacznie bardziej pojemna i całkowicie darmowa

  Rejestracja pod tym adresem:
  http://min.us/rbm3X9GT

  Zyskujemy na starcie 10 GB po czym przez linki referencyjne rozszerzamy do, UWAGA, aż do 50 GB! (każdy zaproszony użytkownik to dodatkowy 1GB pojemności).

  Upload 2 GB na jeden plik, jeszcze ciekawiej.

  Należy dodać iż minus posiada fajne programy dla wszystkich systemów desktop oraz mobilnych do zarządzania(Android,Linux Windows, udostępniania i czegokolwiek tylko chcemy w tym serwisie (nie musimy logować się na stronę).