news

Jak wbić się do Amerykanów na Święto Dziękczynienia za pomocą YouTube

Australijski James West od trzech lat dostawał maile przeznaczone dla amerykańskiego Jamesa Westa, znajomego rodziny Tranów z Florydy. On wiedział o pomyłce, oni – nie. W tym roku chłopak postanowił się ujawnić przed korespondencyjnymi przyjaciółmi.

28-latek z Sydney wybrał YouTube jako miejsce do opowiedzenia swojej historii. Od pewnego czasu czytał i odpowiadał na wiadomości przeznaczone dla kogoś innego, kto też nazywał się James West. Czuł się z tego powodu niezręcznie, ale z każdym mailem czuł się bardziej „związany” z Tranami. Zatem gdy w tym roku otrzymał zaproszenie na obiad z okazji Święta Dziękczynienia, odpisał „Co mam przynieść?”.

Dowiedział się, że kukurydzę w puszce, więc postanowił skorzystać z zaproszenia. Aby wyjaśnić Tranom, jak doszło do pomyłki i przekonać ich, że śledzi rodzinę w Internecie kierowany niewinnymi pobudkami, nagrał apel, który zamieścił na YouTube. Historię podchwyciły media, ktoś opowiedział o Australijczyku Tranom, a ci zaprosili go na Święto Dziękczynienia. Tym razem naprawdę jego.

West poleciał na Florydę i gościł u swoich internetowych przyjaciół. Już zamieścił nagranie na YouTube. [James West na YouTube, PerthNow.au, BuzzFeed]

podobne treści