film

Jak ty wykorzystałbyś drugą szansę? Zapowiedzi Witajcie we wczoraj

W sieci zadebiutowały dwa nowe klipy z Witajcie we wczoraj, nowego filmu, której producentem jest nie kto inny, jak Michael Bay. Światowa premiera produkcji sci-fi typu „found footage” ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Zapowiedzi zatytułowane odpowiednio  Loteria” i „Zasady” do zobaczenia poniżej:

 

Project Almanac podąża śladami grupy nastolatków, którzy odkrywają, że jeden z nich znalazł się na nagraniu ze swoich urodzin. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na wideo, upamiętniającym jego siódme urodziny, znajduje się nie tylko jego młodsza „wersja”, ale także ta teraźniejsza. Znajomi znajdują w zakurzonej skrzyni Almanac, projekt, który okazuje się być wehikułem czasu. Z początku użytkowanie urządzenia daje im sporo zabawy. Zabawa z czasem powoduje jednak efekt domina, który może być tragiczny w skutkach i końcem świata, jaki znamy.

W produkowanym przez Michaela Bay’a (TransformersWojownicze żółwie Ninja) filmie reżyserem będzie nowicjusz, Dean Israelite. W Project Almanac wystąpią także debiutujący na ekranie Jonny WestonSofia Black D’Elia oraz Sam Lerner. Premiera filmu zaplanowana została na 30 stycznia. Nie wiadomo jednak, czy film trafi do Polski.

Warto wspomnieć, że podobne – tematycznie lub wizualnie – produkcje, jak chociażby Projekt X czy Kronika otwarły drogę do ogromnych karier Joshowi Trankowi (reżyser zasiądzie za kamerą jednego ze spin-offów Gwiezdnych wojen), Milesowi Tellerowi i Michaelowi B. Jordanowi (obaj wystąpią w reboocie Fantastycznej Czwórki)a także Dane’owi DeHaanowi (gwiazda Niesamowitego Spider-Mana).

podobne treści