styl życiawtf

Jak przeżyć zombie apokalipsę

 

Scenarzyści kinowych przebojów, seriali telewizyjnych i gier komputerowych już od lat straszą nas tym, że nasz świat zostanie w końcu przejęty przez hordy dzikich zombie. Niektórzy w to wierzą. A gdzie jest popyt, tam też jest i podaż, nie brakuje więc wypuszczanych na rynek praktycznych rowiązań, które pozwolą nam przeżyć na planecie opanowanej przez żywe trupy.

Map of the Dead

To serwis internetowy, który nie tylko pokazuje największe skupiska zombie na świecie (czy raczej będzie pokazywał, gdy już się pojawią), ale zawiera wiele informacji przydatnych dla nielicznych ocaleńców. To znaczy między innymi zawiera spis szpitali, punktów zaopatrzenia w żywność, sklepów z bronią, supermarketów oraz baz wojskowych. Jeśli tylko internet przetrwa, a nieumarli nie zjedzą serwerów biorąc je za nieruchawych informatyków, miejsce w sieci niezbędne do przetrwania. Znajdziecie je oczywiście pod adresem mapofthedead.com.

Saperka Crovel Extreme

Nie tylko wykopiecie przy jej pomocy dziurę w ziemi lub niekoniecznie w ziemi, ale  – uwaga, uwaga – to szpadel rekomendowany przez producenta jako znakomity sprzęt ułatwiający przeżycie podczas zombie apokalipsy. Jedna z krawędzi powierzchni kopiącej jest zaopatrzona w ostre zęby ułatwiające dekapitację zombie, ich czaszki można również rozwalać zamontowaną w szpadlu motyką i łomem. W rękojeści jest zaś schowany zestaw materiałów opatrunkowych.

Piła SaberCut

Tutaj producent również twierdzi, że to najlepsze z możliwych narzędzi służące do zabicia zombie w jedyny możliwy sposób – obcięcia im głowy.

Ka-Bar Zombie Killer

Firma Ka-Bar robi najlepsze noże na świecie i wie to każdy, kto kiedykolwiek miał w ręku jakikolwiek z ich wyrobów. Przygotowała również specjalną serię tylko na zombie. No, może nie tylko, ale na pewno dobrze będzie się nimi dekapitowało. Do tego posiadają rękojeści w jaskrawych kolorach, mające nam pomóc w obronie przed żywymi trupami na przykład w ciemnym lesie.

Zestaw na zombie apokalipsę firmy Gerber

Która umiejętnie lokowała swoje produkty w kultowym wśród fanów zombie serialu ”Walking Dead”, a później wypuściła także na rynek zestaw pomagający przeżyć prawdziwą apokalipsę. Jednak w Apocalypse Kit nie znajdziecie latarki, racji żywnościowych, ani innego tego typu osprzętu dla mięczaków. To tylko zbiór narzędzi do zabijania, wśród których trzy noże, dwie maczety, indonezyjski parang i topór.

Brooklyn Crusher

Motyw rozbijania czaszek zombie jest tak stary jak sam motyw zombie w amerykańskiej kinematografii. Wcielić go w życie, by ostatecznie pozbawić życia, coś co i tak już nie żyje, pomoże wam producent tego pięknego metalowego kija o nazwie Brooklyn Crusher. Dostaniecie go na Amazonie za niecałe 30 dolarów (to niewielka cena, jeśli weźmiemy pod uwagę, że możemy zagwarantować sobie w ten sposób przeżycie), a podobno świetnie nadaje się on do ciosów w głowę. Wierzę na słowo.

podobne treści