news

Jak dobrze usadzić bachora

Ze wszystkich wynalazków przeznaczonych dla maluchów najbardziej lubię sack’n seat czyli krzesło w worku. Pozwala usadzić bachora w każdych warunkach.

Często się zdarza, że w restauracji nie ma krzesełka dla dziecka, a trzymanie malca przez cały czas na kolanach nie należy do najlepszych rozrywek. Wiem coś o tym – nic nie można wtedy zjeść, albo je się tylko częściowo, bo reszta ląduje na podłodze, po wytrąceniu łyżki z ręki.

Dziecko puszczone samopas po lokalu to też niedobry pomysł. Nie wszyscy są szczęśliwi, kiedy umorusany milusiński ściąga im sztućce ze stołu w trakcie ważnej rozmowy lub romantycznej kolacji. Cały romantyzm pryska, a rozochocony kawaler zaczyna się zastanawiać, czy na pewno chce tak szybko zostać tatusiem i czy warto się tak angażować.

#!#photo2#!#

Sack’n seat to materiał pozszywany w taki sposób, że po rozłożeniu nakłada się go na krzesło dla dorosłych i zapina w tym dziecko. Wszystko to trwa może minutę i jest banalnie proste. Potem całość można z powrotem zwinąć w woreczek wielkości melona. Można go jeszcze pozgniatać i wsunąć do naprawdę ciasnej torebki.

Uwielbiam to! Mamy ten woreczek zawsze przy sobie, na wizytach u babci, na wyjazdach zagranicznych czy wakacjach na wsi i nie musimy zabierać krzesełka albo liczyć na to, że ktoś je będzie miał. To cudowna chwila ulgi, kiedy dziecko jest skutecznie spacyfikowane. [Babygadget, Rzeczy dla dzieci, zdjęcia: Flickr, Upsite ]

podobne treści

 • herhor

  ależ mnie tytuł rozbawił!
  jak również podejście do tematu :-)

 • elviz

  Uwaga, za takie zdjęcia jak w artykule można iść do więzienia, toż to pedofilia.

 • Robert Rudziński

  ciekawy zwrot jak na kogoś kto ma dziecko – „bachor” – gratuluje ojcu

 • Krzyk3

  Tak – autorka artykułu najwyraźniej nie wie,że słowo „bachor” ma znaczenie pejoratywne w języku polskim.Nie chciałbym być jej dzieckiem..brrrr