film

Jak cienie w kompletnych ciemnościach. Zwiastun Wojowniczych żółwi ninja

W sieci zadebiutował nowy zwiastun nadchodzących już w sierpniu Wojowniczych żółwi ninja. Zapowiedź filmowej adaptacji twórczości Kevina Eastmana i Petera Lairda z udziałem Megan Fox, Whoopi Goldberg i Williama Fichtnera do zobaczenia poniżej:

 

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność spowiła Nowy Jork po tym, jak Shredder i jego Foot Clan rządzą wszystkim zaczynając od polityków, a na policji kończąc. Przyszłość wygląda blado, do czasu, gdy czterech nietypowych braci wychodzi z kanałów i odnajduje swe przeznaczenie jako wojownicze żółwie ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną reporterką April i jej cwanym operatorem kamery, Vernem Fenwickiem by ocalić miasto i ujawnić diaboliczny plan Shreddera.

W nadchodzących 8 sierpnia Teenage Mutant Ninja Turtles grają Megan Fox (Transformers i ich kontynuacja, Transformers: Zemsta upadłych), William Fichtner (Elizjum, serial Skazany na śmierć) oraz Danny Woodburn(Watchmen. StrażnicyKrólewna śnieżka). Role czwórki gadzich zbawców amerykańskiej metropolii przypadły Alanowi Ritchsonowi (Igrzyska śmierci: W pierścieniu ogniaNoc na bagnach Luizjany), Pete’owi Ploszekowi (seriale Parks and RecreationShameless – Niepokorni), Jeremy’emu Howardowi (Złap mnie, jeśli potrafiszFaceci w czerni II) i Noelowi Fisherowi (Inwazja: Bitwa o Los AngelesSaga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2). Reżyserem filmu jest Jonathan Liebesman, twórca Inwazji: Bitwa o Los Angeles i Gniewu Tytanów.

podobne treści