film

Jak bardzo technologia na nas wpływa? Zwiastun Men, Women & Children

W sieci zadebiutował zwiastun ekranizacji powieści Chada Kultgena, Men, Women & Children pod tym samym tytułem. Zapowiedź październikowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Film podąża śladami grupy nastolatków ze szkoły średniej oraz ich rodziców, którzy próbują okiełznać to, jak internet zmienił ich relacje międzyludzkie, komunikację, opinie o innych, a także życie miłosne. Men, Women & Children próbuje spojrzeć z bliska na problematykę kultury gier komputerowych, anoreksji, niewierności, poszukiwania sławy i dostępności przeróżnych, czasem niecenzuralnych, materiałów w internecie. Podczas, gdy każdy z bohaterów, każdy ze związków jest testowany, widz ogląda różne drogi, jakie postacie obierają – tragiczne, czy wesołe – co w ogólnym rozrachunku pokazuje, że nikt nie jest obojętny względem tego, jak technologia zmieniła życie codzienne.

W filmie, którego szersza dystrybucja zaplanowana jest na 17 października, grają Kaitlyn Dever (Zła kobieta, J. Edgar), Rosemarie DeWitt (Człowiek ringu, Rachel wychodzi za mąż), Ansel Elgort (Niezgodna, Carrie), Jennifer Garner (Stary, gdzie moja bryka?, Witaj w klubie), Judy Greer (Ewolucja planety małp, Spadkobiercy), Dean Norris (Polowanie na łowcę, serial Breaking Bad) i Adam Sandler (Rodzinne rewolucje, Żona na niby). Reżyserem i jednocześnie scenarzystą jest Jason Reitman, autor W chmurach, Juno i Dziękujemy za palenie.

podobne treści