film

Jak astronauci przygotowują się do podróży? Nowa zapowiedź Marsjanina

20th Century Fox zaprezentowało nową zapowiedź nadchodzącego w październiku Marsjanina, w której – po przetrwaniu dziesięciodniowej izolacji od świata – członkowie misji Ares musieli spotkać się z psychologiem z NASA. Wideo promujące adaptację książki Andy’ego Weira, w której główna rola trafiła w ręce Matta Damona zobaczyć można poniżej:

 

W najnowszym sci-fi Ridley’a Scotta, reżysera GladiatoraHelikoptera w ogniuŁowcy androidów Obcego – 8. pasażera „Nostromo”, Matt Damon zagra botanika Marka Watney’a, który w skutek burzy piaskowej gubi swoją drużynę i musi samotnie przeżyć na Marsie. Instrumenty w jego skafandrze podają ekspedycji błędne informacje i załoga uznaje, że Watney zginął, więc wracają na Ziemię, pozostawiając botanika na pastwę losu i kończących się powoli zapasów.

Obok Matta Damona (Buntownik z wyborutrylogia Bourne’a), w Marsjaninie zagrają także Kristen Wiig (Sekretne życie Waltera MittyDruhny), Kate Mara (127 godzinTranscendencja), Jessica Chastain (InterstellarWróg numer jeden), Chiwetel Ejiofor (Zniewolony: 12 Years a SlaveLudzkie dzieci), Sean Bean (EquilibriumWładca pierścieni), Mackenzie Davis (Słowo na MTen niezręczny moment), Michael Pena (Bogowie ulicyFuria), Jeff Daniels (Głupi i głupszySpeed: Niebezpieczna prędkość) oraz Aksel Hennie (Łowcy główHerkules). Światowa premiera produkcji zaplanowana została na 2 października.

podobne treści